• futo_23.jpg
  • futo_1.jpg
  • futo_11.jpg
  • futo_4.jpg
  • futo_13.jpg
  • futo_10.jpg
  • futo_22.jpg
  • futo_8.jpg
  • futo_9.jpg
  • futo_14.jpg
  • futo_15.jpg
  • futo_12.jpg
  • futo_21.jpg
  • futo_7.jpg
Szeretettel köszöntjük a Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola honlapján!

2019/20-as tanév versenyeinek eredményei

Bara Zsófia  Panna 5.c

Bolyai matematika megyei csapatverseny IX. hely

Zrínyi matematikaverseny megyei VI. hely

Magyari Zsolt 5.c

Bolyai matematika megyei csapatverseny IX. hely

Szabó Áron 5.c

Bolyai matematika megyei csapatverseny IX. hely

Zelovics Domonkos 5.c

Bolyai matematika megyei csapatverseny IX. hely

Orova Réka 2.b

Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei VII.hely

Zrínyi Ilona Matematika csapatverseny III. hely

Schill Dániel 2.b

Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei XVIII.hely

Zrínyi Ilona Matematika csapatverseny III. hely

Poptodorov - Kirilov Bence 2.b

Zrínyi Ilkona Matematikaverseny megyei VIII.hely

Zrínyi Ilona Matematika csapatverseny III. hely

Poptodorov - Kirilov Ádám  2.b

Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei XXX.hely

Hague Dóra 4.b

Petőfi városi szavalóverseny I. hely

Kiskun Farkas városi szavalóverseny III. hely

Területi matematikaverseny II. hely

Bolyai megyei természettudományi csapatverseny IV. hely

Angol szavalóverseny I. hely

Bendegúz Nyelvész

Pál Bernadett 4.b

Petőfi városi szavalóverseny különdíj

Bolyai megyei természettudományi csapatverseny IV. hely

Lőrincz András 6.c

Petőfi városi szavalóverseny I. hely

Határtalanul városi szavalóverseny II. hely

Takács Júlia 1.c

Petőfi városi szavalóverseny I. hely

Takács Dóra 3.b

Petőfi városi szavalóverseny III. hely

Bolyai megyei anyanyelvi csapatverseny III. hely

Területi matematikaverseny III. hely

Bendegúz Nyelvész

Bocskai Ákos 3.a

Bolyai megyei anyanyelvi csapatverseny III. hely

Gáspár Nóra 3.b

Bolyai megyei anyanyelvi csapatverseny III. hely

Szabó Hanna 3.b

Bolyai megyei anyanyelvi csapatverseny III. hely

Gálos Márk 4.a

Bolyai megyei anyanyelvi csapatverseny VI. hely

Kiss Hanna 4.a

Bolyai megyei anyanyelvi csapatverseny VI. hely

Tornai Ilona Sára 4.a

Bolyai megyei anyanyelvi csapatverseny VI. hely

Bordás Alexandra 4.a

Kiskun Farkas városi szavalóverseny II. hely

Szabó Dániel 2.b

Kiskun Farkas városi szavalóverseny különdíj

Erdey Lujza 3.b

Kiskun Farkas városi szavalóverseny II. hely

Bognár Anna 2.a

Kiskun Farkas városi szavalóverseny II. hely

Krizsó Liza 2.a

Kiskun Farkas városi szavalóverseny II. hely

Bakó Bendegúz 5.a

Határtalanul városi szavalóverseny különdíj

Mayer Máté 7.c

Területi matematikaverseny I. hely

Agócs Kristóf 4.b

Bolyai megyei természettudományi csapatverseny IV. hely

Pablényi Anna 6.c

Bendegúz Nyelvész

Titok Arany János Nyelvi verseny országos III. hely

Szilágyi Zsófia 2.b

Területi rajzverseny különdíj

 

Sporteredmények

Hősök emlékére városi futóverseny I. hely

Hornyák Bodza 4.a, Bugovics Júlia 5.b, Hornyák Hunor 5.c, Séllei Lili 7.c, Fedor Zoltán 8.a

Hősök emlékére városi futóverseny II. hely

Pehl Viktória 3.a, Rosta Csenge 4.b, Ragó Dominik 4.a, Szabó Larissza 5.c, Ebenspanger Máté 5.a, Srej Áron 6.a, Lőrinczi Rozina 7.c, Seregély Balázs 7.c, Ulveczki Nóra Viktória 8.a, Gergely Zoltán 8.a

Hősök emlékére városi futóverseny III. hely

Levente Boglárka 3.a, Nagy Ádám 4.a, Lichtenstein Lelle 5.c, Zelovics Domonkos 5.c, Szabó Liliána 8.b

Városi váltóverseny I. hely

Magyar-Herczegh Franciska 1.b, Krájnyák Vivien 1.b, Kubát Barnabás 1.b, Stetina Tekla 1.b, Tar Viola 1.b, Pataki Máté 1.b, Makács Petra 1.b, Schmauder Barna 1.b, Mrovcza Márk 1.b, Liptai Bálint1.b, Szakál-Balogh Júlia 1.b, Gálos Laura 1.b

Herczeg Bálint 2.b, Karácsony Márton 2.b, Petrásovics Levente 2.b, Poptodorov-Kirilov Ádám 2.b, Poptodorov-Kirilov Bence 2.b, Szabó Dániel 2.b, Szakács Bernadett 2.b, Szilágyi Zsófia 2.b, Tóth Blanka 2.b, Tóth Levente 2.b, Virág Ferenc 2.b

Amster Kincső 3.b, Balogh Anna 3.b, Barta Máté 3.b, Danhauser Veronika 3.b, Dienstmann Konor 3.b, Gáspár Nóra 3.b, Görögh Szófia 3.b, Szabó Ádám 3.b, Szabó Hanna 3.b, Szappanos Tamás 3.b, Szegedi Enikő 3.b, Takács Dóra 3.b, Tar Ferenc 3.b

Ragó Dominik 4.a, Lázár Boglárka 4.a, Nagy Ádám 4.a, Zakupszki Zoé 4.a, Tóth Olivér 4.a, Pongrácz István 4.a, Ladányi Amira 4.a, Bordás Alexandra 4.a, Tornai Ilona 4.a, Nwosu Alexandra 4.a, Hornyák Bodza 4.a, Papp Boglárka 4.a, Kozma Laura 4.a

Kosárlabda Megyei Diákolimpia III hely

Seregély Balázs 7.c, Fehér Ádám 7.a, Mayer Máté 7.c, Deli Zsombor 7.c,  Levente Márton 6.b, Magyar Gergő 6.b, Bugovics Bálint 8.a, Lakatos Zalán 8.c, Deák Benedek 8.c, Gyergyai Máté 6.a

Kosárlabda Megyei Diákolimpia  II.hely

Mayer Máté 7.c,  Levente Márton 6.b , Fehér Ádám 7.a , Gyergyai Máté 6.a, Dóra Barnabás 6.b, Simon Balázs 6.a , Szekeres Zalán 6.a ,Bakó Bendegúz 5.a, Benczédy Kolos 5.c, Mezei Máté 5.c, Nikl Bálint 6.c

Floorball Diákolimpia V. hely

Dóra Barnabás Levente 6.b, Kecskeméti Rihárd 6.b, Ladányi Dominik 6.b, Kubát Levente 4.b, Leéb Roland 6.c , Levente Márton 6.b

Mikulás kupa területi verseny II. hely

Dékány Bence 6.c, Ebenspanger Máté 5.a, Seres Olivér 6.a, Prommer Levente 6.a, Hornyák Hunor 5.c

Farkas Sára 2.b

Pest megyei diáksakkverseny  egyéni II. hely

Pest megyei diáksakkverseny  csapat II. hely

Pest megyei diáksakkverseny  egyéni II. hely

Pest megyei diáksakkverseny  csapat V. hely

Sakksuli kupa II. hely

Pest megyei diáksakkverseny  egyéni I. hely

Pál Bernadett 4. b

Jász Kupa IV. hely

Rondo kupa Eszék III. hely

Országos Bajnokság együttes kéziszer II. hely

Mogyoród XXIV. Heni néni emlékverseny II. hely

Mikulás kupa II. hely

Aranyszalag kupa karika gyakorlat I. hely

Aranyszalag kupa szabad gyakorlat II. hely

Szilágyi Zsófia 2.b

VVT Taekwondo országos bajnokság II. hely

Szabó Dániel 2.b

Goju-ryu Sziget kupa II. hely

Happy Kids verseny  szivacs kumite I. hely

Zeukussu Dachi I. hely

Tóth Levente 2.b

Happy Kids szivacs kumite I. hely

Happy Kids szivacs kumite III. hely

Lontai Mátyás 3.a

Hómenők Kupa XVI. hely

Gazdag Esztella 1.c

Happy Kids kupa Shiko dachi III. hely

Megyei Majorett verseny cadett korcsoport  II. hely

Megyei Majorett verseny junior korcsoport  II. hely

Palatinus Petra 5.a

Cadett korcsoport pompom   I. hely

Cadett korcsoport pompom  különdíj

Kőrizs Kinga 6.b

Junior korcsoport pompom I. hely

Bugovics Júlia 5.b

Cadett korcsoport pompom duó III. hely

Rathod Ajsa 5.b

Cadett korcsoport pompom duó III. hely

Tóth Olivér 4.a

Happy Kids kata III. hely

Happy Kids kata I. hely