• futo_15.jpg
  • futo_8.jpg
  • futo_1.jpg
  • futo_10.jpg
  • futo_14.jpg
  • futo_7.jpg
  • futo_23.jpg
  • futo_11.jpg
  • futo_4.jpg
  • futo_12.jpg
  • futo_22.jpg
  • futo_13.jpg
  • futo_9.jpg
  • futo_21.jpg
Szeretettel köszöntjük a Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola honlapján!

Tanévzáró ünnepség

2021. június 21.

Színvonalas műsorral tudtuk búcsúztatni a tanévet, melyen minden osztály képviseletében hallhattunk verseket.

Versmondók: Gábor-Kovács Noel 1.a

                      Kozári Dorka 1.b

                      Kajzinger Zoé 2.a

                     Stetina Tekla 2.b

                     Takács Júlia 2.c

Külön köszönjük régi diákjainak, Budinszky Emíliának és Budinszky Vilmosnak az értékes, néptáncos produkciót:

Köszönjük pedagógusaink felkészítő munkáját:

Sárospatakiné Nagy Beatrix, Bordi Zsoltné, Papp Tímea, Vargáné Hunya Katalin és Nagy Orsolya.

 
 

2020/21-es tanév versenyeredményei

Országos tanulmányi versenyek
Sárosi Bianka Országos Honismereti Tanulmányi Verseny IV. hely
Orova Réka Zrínyi Matematikaverseny XX.hely
Takács Dóra Matekász I.hely
Poptodorov-Kirilov Bence Matekász XX.hely
Rádi Tímea Hunyadi Mátyás Történelem Verseny III.hely
Frank Loretta Hunyadi Mátyás Történelem Verseny III.hely
Takács Dóra Tudásbajnokság: matematika I.hely
Takács Júlia Tudásbajnokság  környezetismeret I.hely
Takács Júlia Tudásbajnokság: anyanyelv I.hely
Bárkányi Mór Spiel ung Gewinn! országos német verseny Für Anfangen szinten III.hely
 
Megyei tanulmányi versenyek
Sárosi Bianka Megyei Honismereti Tanulmányi Verseny III.hely
Orova Réka Zrínyi Matematikaverseny I.hely
Poptodorov-Kirilov Bence Zrínyi Matematikaverseny X.hely
Schill Dániel Zrínyi Matematikaverseny XIX.hely
Takács Dóra Tudásbajnokság I.hely
Takjács Júlia Tudásbajnokság I.hely
Bara Zsófia Bolyai Matematika Csapatverseny III.hely
Magyari Zsolt Bolyai Matematika Csapatverseny III.hely
Szabó Áron Máté Bolyai Matematika Csapatverseny III.hely
Zelovics Domonkos Bolyai Matematika Csapatverseny III.hely
Orova Réka Bolyai Matematika Csapatverseny V.hely
Poptodorov-Kirilov Ádám Bolyai Matematika Csapatverseny V.hely
Poptodorov-Kirilov Bence Bolyai Matematika Csapatverseny V.hely
Schill Dániel Bolyai Matematika Csapatverseny V.hely
Gáspár Nóra Bolyai Matematika Csapatverseny VI.hely
Szabó Hanna Bolyai Matematika Csapatverseny VI.hely
Takács Dóra Bolyai Matematika Csapatverseny VI.hely
Orova Réka Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny IV.hely
Poptodorov-Kirilov Ádám Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny IV.hely
Poptodorov-Kirilov Bence Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny IV.hely
Schill Dániel Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny IV.hely
Poptodorov-Kirilov Bence Nyelvész megyei verseny VII.hely
Takács Dóra Nyelvész megyei verseny VIII.hely
 
Egyéb versenyek
Farkas Sára Pest megyei kupa egyéni II.
csapat I.
Farkas Róza Pest megyei kupa egyéni III.
csapat II.
összesített I.
Farkas Sára Országos SAKK Korcsoportos döntő III.hely
Farkas Sára Pest Megyei Diákversenyek II.korcsoport II.hely
Farkas Sára Pest Megyei Diákversenyek II.korcsoport I.hely
Farkas Sára Diwali Kupa Sakkverseny C csoport I.hely
Farkas Róza Diwali Kupa Sakkverseny A csoport I.hely

 

Országos sportversenyek
Boros Szonja Magyar Kupa és Országos Bajnokság szinkronúszás I.hely
Lénárt Emese Gyermek Tőr Országos Bajnokság egyéni  III.hely
csapat  IV.hely
Őz Balázs Gyermek Tőr Országos Bajnokság egyéni V.hely
csapat II.hely
Őz Balázs Újonc Tőr Magyar Bajnokság egyéni X.hely
csapat II.hely
Frank Loretta II. Pécsi Aranybot Mazsorett Verseny I.hely és arany minősítés
Illés Alexandra II. Pécsi Aranybot Mazsorett Verseny I.hely és arany minősítés
Szilágyi Zsófia Magyar Taekwondo Gyorsrúgó Verseny III.hely
Agócs Kristóf Magyar Taekwondo Gyorsrúgó Verseny III.hely
Bajcsev Anna WDA World Dance Chanpionship nemzetközi verseny II.hely
Kovács Konrád WKF Korosztályos Karate Magyar Bajnokság III.hely
 
Megyei sportversenyek
Bugovics Júlia Pest Megyei Kosárlabda Bajnokság I.hely
Nikl Panna Pest Megyei Kosárlabda Bajnokság I.hely
Nikl Sára Pest Megyei Kosárlabda Bajnokság I.hely

 

Bajcsev Anna a WDA World Dance Chanpionship nemzetközi versenyen a II.helyen végzett.

Gratulálunk!

 

A II. Pécsi Aranybot Mazsorett  Versenyen 

 

Frank Loretta és Illés Alexandra

 

1. helyezést és arany minősítést ért el.

Gratulálunk!

 

Gratulálunk.

 

 

Jerusalema tánckihívás a Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskolában.

 

 

Újabb verseny nyitja a tanévet

 

Készüljetek a szavalóversenyre!

Farkas Róza és Farkas Sára sikerei a Diwali Kupán

Gratulálunk!

 
 

GRATULÁLUNK SEBŐK NILLA VIKTÓRIÁNAK!

 

 

Hunyadi Mátyás történelem verseny

A Budapesti  Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és  Gimnázium és a  Hadtörténeti Intézet és Múzeum közös szervezésében megrendezett történelem versenyen iskolánk 2 tanulója, Rádi Tímea és Frank Loretta 6.b osztályos tanulók az országos döntőben III. helyezést értek el.

Felkészítő pedagógusuk: Szabó Rita

Gratulálunk!

Orova Réka a Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntőjében XX. lett.

Gratulálunk.

Kovács Konrád 6.a osztályos tanuló III. helyezést ért el a
 WKF Korosztályos Karate Magyar Bajnokságon, az u14-es korcsoportban.

Gratulálunk a szép eredményhez!

 

A Pest Megyei Kosárlabda Bajnokságon

iskolánk három tanulója vett részt az U12-es korosztály versenyében.

A tanulóinkkal kiegészült csapat I. helyezést ért el.

Csapattagok: Bugovics Júlia  6.b 

                      Nikl Panna  6.b

                      Nikl Sára  6.b

Gratulálunk!

 

Versenyeredmény

A Matekász országos döntőjében iskolánk 2 tanulója is dicséretre méltóan szerepelt.

Takács Dóra 4.b osztályos tanuló megnyerte az országos döntőt.

Poptodorov-Kirilov Bence 3.b osztályos tanuló a 20. helyen végzett.

Felkészítő pedagógusok: Nuberné Török Ildikó, Zsigmond Béláné.

Gratulálunk!

 

 

Tisztelt Szülők!

Ügyeleti napok:

Június 16-30-ig 8-16 óráig

Amennyiben szeretnék igényelni gyermekük számára ügyeletet, kérjük, hogy a titkárságon a következő e-mail-címen jelezzék!

e-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Az étkezést az ügyeleti napokra rendeljék meg gyermeküknek a Menza Pure felületen!

Az étkezést utólag lemondani nem áll módunkban.
 

Vezetőség

 

Tisztelt Szülők!

Az iskolába kerékpárral vagy rollerrel érkező gyermekeik figyelmét hívják föl a biztonságos tárolás fontosságára!

A tárolón belül helyezzék el az eszközöket, lakattal is biztosítsák!

Vezetőség

 

Sikeres eredmények születtek a Gyermek Tőr Fiú, Leány Országos Bajnokságon

Lénárt Emese

egyéni III. hely
csapat IV. hely

Őz Balázs

egyéni V. hely
csapat II. hely

 

 
 
 

                                  A bemutató a képre kattintva tekinthető meg. Gratulálunk!

 

                       Nyári táboraink

Kézműves-barangolós tábor 2021. július 5 - 9.
Nyári napközis sporttábor 2021. július 5 - 9.
Számítógépes programozó, játékfejlesztő napközis tábor ( 4. osztálytól ) 2021. július 5 - 9.
Kézműves-játékos tábor 2021. július 12 - 16.
Sporttábor                              MEGTELT! 2021. július 12 - 16.
Iskola-előkészítő tábor 2021. augusztus 9 - 13.
Nyári napközis kosártábor 2021. augusztus 16 - 19.

Bővebb információért kérjük kattintson a tábor nevére!

 

 

KRÉTA bejelentkezés 

Kérjük, hogy a KRÉTA bejelentkezéssel kapcsolatos problémákat az
Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen jelezzék!

 

 

Betöltetlen álláshelyek

  • matematika szakos  pedagógus
  • fejlesztő pedagógus, gyógypedagógus